SQN je organismus odborníků v oblasti informačních technologií.
Tvoříme virtuální týmy a podporujeme je v jejich růstu.

O nás

I ve světě jedniček a nul může vznikat symbióza

SQN je organismus odborníků v oblasti informačních technologií, kteří zde žijí ve vzájemné symbióze. Tvoříme virtuální týmy a podporujeme je v jejich růstu.

Inspirujete nás a my rosteme s Vámi. To je SQN.

 • Růst klienta

  Pečlivě naslouchat zákazníkovi a přesně analyzovat jeho potřeby, to je náš prvotní úkol. Na jeho základě pak společně hledáme nejvhodnější řešení. Spokojenost zákazníka je naší největší metou a zároveň odměnou.

 • Růst jednotlivce

  Osobní rozvoj je pro nás klíčový. Zapojení do zajímavých projektů Vám otevře cestu nových možností. Vydejte se s námi vstříc lákavým zítřkům.

 • Růst komunity

  Tvoříme tým, ve kterém vládne vzájemná tolerance a úcta. Ve kterém se všichni navzájem respektujeme a pomáháme. Kde se neustále učíme navzájem. Jen tak se nám daří rychle a úspěšně přibližovat k cíli, kdy pro nás takřka nic není nemožné.  

Portfolio

Vývoj softwaru

Zajišťujeme komplexní služby v oblasti dodávek softwaru, vývoje webových a mobilních aplikací. Při vývoji klademe důraz na individuální přístup, využíváme nejnovější technologie a především detailně nasloucháme požadavkům klienta. Celý proces vývoje zahrnuje analýzu a návrh řešení (vycházíme z požadavků klienta), vývoj a implementaci, testování a školení pracovníků. Na přání klienta poskytujeme i servisní podporu.

Školení

Školení pro firmy

VYBERTE SI Z NAŠÍ NABÍDKY NEJVÍCE POPTÁVANÝCH WORKSHOPŮ/ŠKOLENÍ A DOPŘEJTE SVÝM ZAMĚSTNANCŮM RŮST.

Nabídka školení pro jednotlivce

20.11.2020

Online workshop: REACT BEST PRACTICES

V rámci workshopu „React Best Practices“ se zaměříme na klíčové věci z technologie React, které Tomáš Konrády pochytal během téměř desetileté praxe. Rozhodně nečekejte základy. Naopak podíváme se na zoubek nejdůležitějším věcem, které se mu během práce na projektech osvědčily. Na příkladech z praxe Vám ukáže nejlepší řešení složitých situací bez toho, abyste zbytečně bloudili ve slepé uličce. A hlavně Vám zodpoví veškeré Vaše dotazy, které Vám v souvislosti s React technologií vyvstanou na mysli.

20.11.2020

Online školení: VÝVOJ MIKROSLUŽEB

Chcete vyvíjet aplikace jednoduššeji a přehledněji? Pak vsaďte na mikroslužby. V rámci školení mikroslužeb poznáte, jak by měla vypadat ideální mikroslužba. Prozradíme Vám, jaké jsou možnosti komunikace mezi mikroslužbami a ukážeme si architekturu řešení postaveného na mikroslužbách. Společně se také blíže podíváme na reporting z mikroslužeb a na závěr se zaměříme na testování mikroslužeb.

04.12.2020

Online workshop: DOCKER V PRAXI

Představíme Vám základní vlastnosti Docker technologie. Řekneme si, k čemu ho vlastně potřebujeme a jak funguje. Na příkladech z praxe Vám ukážeme největší benefity plynoucí z používání této technologie. Dozvíte se, v čem právě Vám může být Docker prospěšný a jak Vám může v mnoha případech usnadnit vývoj.

Důvěřují nám

“Mám rýchlo a jednoducho prehľad o práve vyrábaných formách kdekoľvek som. Po zavedení systému sme úplne zrušili pôvodné papierové výkazy, zvýšila sa presnosť a efektivita vo výrobe. Bez nutnosti zavádzania technologických postupov.”

Ing. Dušan Manduľák PhD.,riaditeľ a konateľ firmyzákazník PREON software solutions

SQN contact photography

Hledáte zajímavý projekt, ve kterém byste uplatnili své zkušenosti? Uvítali byste projekty v Čechách nebo spíše v zahraničí, remote či onsite? Pak mne neváhejte kdykoliv kontaktovat. Spolu jistě nalezneme to pravé pro Vás.

Ing. Marie Říhová

HR & Marketing

 • SQN contact photography

  +420 605 865 566Telefon

 • SQN contact photography

  info@sqn.czEmail

SQN s.r.o.Kubelíkova 1224/42, 130 00 Praha 3
IČO 04965850, DIČ CZ04965850

Napište nám

Zajímá Vás více informací? Potřebujete odbornou radu nebo zaslat nezávaznou kalkulaci? Napište nám, pomůžeme Vám. Na základě Vašich potřeb společně nalezneme to nejvhodnější řešení.